Pogba i penduar në United, Reali i përgatit 120 milionë euro për të
sport
Pogba i penduar në United, Reali i përgatit 120 milionë euro për të

Pogba i penduar në United, Reali i përgatit 120 milionë euro për të

Real Madridi është i gatshëm t’ia paguajë Manchester Unitedit plot 120 milionë euro për shërbimet e Paul Pogbas, raporton Sun.

Mesfushori 24-vjeçar i kthye në United në vitin 2016 për një shumë rekord në atë kohë, 105 milionë euro, transmeton Express.

Megjithatë, francezi është duke u kritikuar për formën e tij dhe kohëve të fundit është duke u lënë në bankë të rezervë nga Jose Mourinho.

Po ashtu, mediat kanë raportuar se fundmi se Pogba është penduar pse u kthye në Angli të ish-skuadra e tij.

© ZHURNAL 16.02.2018, 13:12 | Xh.I. | 1,332 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."