ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
« Analizë » Fondet e BE-së për Maqedoninë, një histori papërgjegjshmërie
« INSIDE » Parkingjet - Komunikacioni akoma mbetet hall i madh i qytetarëve

 

Teknologji
Samsungu krahas Galaxy S9 lanson mbushësin e ri të veçantë
samsung_1.jpg

Samsungu pritet të lansojë telefonin e ri Galaxy S9 dhe me të do të sjellë një mbushës të shpejtë të baterisë, pa kabllo. Sipas disa raportimeve, tabllo e re do të ketë dy hapësira për mbushës dhe do të përkrahë mbushjen e shpejtë.

 

Mbushësi është i ngjashëm me atë aktualin – ka një hapësirë USB-C prapa dhe një flladitës për të parandaluar nxehjen e pajisjes.

 

Po ashtu pajisja do të ketë disa ngjyra për qasje më të mirë, e kuqja është duke u mbushur, e gjelbra është gati, ndërsa drita e pandërprerë paraqet gabime. S9 pritet të lansohet në fund të muajit shkurt. /kohanet/

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.02.2018, 13:08  | Z.H. | 602 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<