ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL

 

Showbiz
Adelina Ismaili befasohet nga djali i vogël në studio

Adelina Ismaili po shijon qëndrimin në Kosovë dhe po merr pjesë në intervista të ndryshme televizive. Ajo së fundmi ishte pjesë e intervitës në emisionin “NIN” të Klan Kosovës me Alaudin Hamitin, ku rrëfeu shumëçka për jetën dhe karrierën e saj. Kur një vit më parë k

adelina-ismaili_1.jpg

Adelina Ismaili po shijon qëndrimin në Kosovë dhe po merr pjesë në intervista të ndryshme televizive.

Ajo së fundmi ishte pjesë e intervitës në emisionin “NIN” të Klan Kosovës me Alaudin Hamitin, ku rrëfeu shumëçka për jetën dhe karrierën e saj.

Kur një vit më parë këngëtarja Adelina Ismajli kishte dhënë intervistë ajo ishte në pritje të djalit të saj.

Uliksi ende s’kishte ardhur në jetë aso kohe, por një vit më vonë, ai shfaqet pranë Adelinës sërish në NIN.

 

Gjatë bisedës, në studio shfaqet Uliksi nëntë muajsh, i cili është një fëmijë shumë i gjallë e i lëvizshëm, e njëkohësisht edhe i urtë dhe simpatik.

 

Nga tiparet e fytyrës, që tani ai shihet se po i ngjanë Valit, babait të tij dhe jo aq Adelinës, shkruan Prive.

 

Adelina Ismaili vazhdon të jetë aktive me projekt në serialin “o Sa Mirw” ku i ka dhënë gjallëri këtij seriali komik.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.02.2018, 09:22  | Z.H. | 2,869 i lexuar

 

 

 

Qeveria do të hap qendër informative për integrimet euroatlantike

Shkup, 16 tetor - Në seancën e sotme të Qeverisë, ministrat e pranuan informacionin mbi sigurimin e hapësirës afariste për hapjen e një Qendre Informative për Integrimet euroatlantike. Qëllimi është të sigurojë hapësirë për dialog aktiv dhe debat mbi integrimet euroatlantike.

“Projekti parashikon organizimin e ngjarjeve promovuese, debateve dhe aktiviteteve të tjera përmes të cilave qytetarët do t’i afrohen procesit të integrimeve euroatlantik dhe do të rrisin njohuritë e tyre për këtë”, thonë nga Qeveria.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.10.2018, 20:55  | Z.H. | 8 i lexuar

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.