ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
« Anketë IPIS » 43.2% e qytetarëve do të votojnë "Pro", ndërsa "Kundër" 22%
Lajmet për 'dorëheqje' të Hazbi Likës, shpifje të kulluara në rrjetet sociale me qëllim përçarrje në BDI
Thaçi: Marrëveshja e Ohrit mbetet garantuesi më i madh i të drejtave të shqiptarëve
Referendumi i ardhshëm kyç për të ardhmen e Maqedonisë, porositi Zaev dhe Ahmeti

 

Lajme nga Maqedonia
Çekia dhe Sllovenia me mbështetje për Maqedoninë në rrugën e saj euroatlantike

Në takim, siç kumtoi MPJ, është biseduar për integrimin evropian të Maqedonisë dhe hapat konkret që paraprijnë në kontekst të Strategjisë së Komisionit evropian për zgjerim me vendet nga Ballkani Perëndimor deri në vitin 2025, të kumtuar të martën e kaluar, si dhe për i

134109077.jpg

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.02.2018, 19:06  | T.E. | 783 i lexuar

 

 

 

Policia e ruan kryetarin e VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 14.08.2018, 12:50  | T.E. | 144 i lexuar

 

 

Shefi i “Alfave” me veturë zyrtare për vikend në Ohër!

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 14.08.2018, 12:39  | T.E. | 350 i lexuar

 

 

Dita e parë e Kurban Bajramit, 21 gusht, ditë jopune për qytetarët e besimit islam

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 14.08.2018, 12:30  | T.E. | 561 i lexuar

 

 

Tema nga agrari dhe sigurimi social në seancën e 83-të qeveritare

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 14.08.2018, 12:21  | T.E. | 703 i lexuar

© ZHURNAL.mk

Lajme nga Maqedonia

Policia e ruan kryetarin e VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski

 

Shefi i “Alfave” me veturë zyrtare për vikend në Ohër!

 

Dita e parë e Kurban Bajramit, 21 gusht, ditë jopune për qytetarët e besimit islam

 

Tema nga agrari dhe sigurimi social në seancën e 83-të qeveritare

 

Shilegov: Kushtet klimatike shkak për paraqitjen e mushkonjave

 

Zv/Kryeministri bullgar: Kombi maqedonas është shpikur në vitet e 30-ta të shekullit të kaluar

 

Numri më i madh i vizitorëve në Maqedoni janë nga Turqia

 

Shpekbaher: Vërejtjet e GREKO-s do të merren parasysh në raportin vjetor të KE-së

 

Komuna e Gostivarit ka një njoftim për qytetarët e saj

 

VMRO-DPMNE: Me ligjin e ri për DAP-in, shkelet Kushtetuta

 

Tim Judah: Si do të veprohet pas deklaratës së kancelares Merkel për mosndryshim kufijsh?

 

Pa ujë një pjesë e lagjes Draçevë

 

Osmani: Fushata më shumë do të jetë informative, se sa propaganduese

 

Në Spitalin e përgjithshëm në Ohër vihet në funksion aparati për tomografi kompjuterike

 

Anketë IPIS 43.2% e qytetarëve do të votojnë "Pro", ndërsa "Kundër" 22%

 

LSDM: VMRO-DPMNE dhe Mickoski nuk kanë qëndrim për çështjet me jetike në Maqedoni

 

Zhdukën biçikletat e projektit “huazo biçikletë”, “qytetarët e papërgjegjshëm i kanë shkatërruar”

 

Në Maqedoni ka 957 magjistra dhe 34 doktor shkencash të papunë

 

Shpallen maturantët më të suksesshëm në Maqedoni

 

KFC amerikan më 14 shtator do t'i hapë dy restorantet e para të reja në Maqedoni

 

Intensiteti i trafikut i matur, nuk ka pritje në pikat kufitare

 

Fronteks Vetëm një numër i vogël i emigrantëve e shfrytëzojnë "rutën ballkanike"

 

Moti sot në Maqedoni

 

Lajmet për 'dorëheqje' të Hazbi Likës, shpifje të kulluara në rrjetet sociale me qëllim përçarrje në BDI

 

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.