ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
Showbiz
Xhensilën nuk e kishim parë kaq bukur me lejla!
s3_1518532338-4313998.jpg

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është duke shijuar disa ditë pushimi në Santorini së bashku me bashkëshortin e saj aktorin Bes Kallaku.

Pas fotove mjaft të bukura të  mëngjesit me pamjen e mrekullueshme të Santorinit, këngëtarja ka publikuar një sërë fotosh të tjera. 

 

Në këto foto ajo shfaqet e veshur me një fustan mjaft elegant lejla duke u dukur mjaft në formë. 

 

Pak ditë më parë ajo u komentua sërish nëse është shtatzënë ose jo dhe sërish Xhensila i mohoi këto zëra./Gazeta Express/

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.02.2018, 17:10  | Z.H. | 2,076 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<