ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
Showbiz
Egzona e Albatrit Muqiqi e bukur si asnjëherë më parë (FOTO)
egzona_4.jpg

Martesa e saj me këngëtarin e njohur, Albatrit Muqiqi, bëri që ajo të jetë mjaft e komentuar në mediet rozë, shkruan GazetaBlic.Egzona dhe Albatriti janë bërë prindër për herë të parë në Maj të vitit 2017. Egzona solli në jetë një vajzë të quajtur Amelia.

Edhe pse e përkushtuar ndaj familjes, ajo ka disa muaj që ka hapur dhe një biznes të sajin.Ndonëse janë bërë afro 1 vit që kur është bërë nënë ajo ka arritur t’i rikthejë format trupore.Në foton e fundit të publikuar në Instagram, e veshur me fustan të gjatë, ajo po duket e bukur si asnjëherë më parë

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.02.2018, 17:00  | Z.H. | 3,285 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<