ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
« Analizë » Fondet e BE-së për Maqedoninë, një histori papërgjegjshmërie
« INSIDE » Parkingjet - Komunikacioni akoma mbetet hall i madh i qytetarëve

 

Lajme nga Maqedonia
Nuhiu takon ambasadorin e Francës
nuhiu-timonie.jpg

Shkup, 13 shkurt - Zëvendësministri i Punëve të Brendshme Agim Nuhiu ka takuar ambasadorin e Francës Christian Thimonier. Në këtë takim është konfirmuar mbështetja e Francës në drejtim të përforcimit të siguris dhe sundimit të drejtësisë.

 

“Në takimin me ambasadorin Republikës së Francës në Maqedoni, shkëlqesinë e tij z. Christian Thimonier rikonfirmuam bashkëpunimin dhe mbështetjen e Francës në rrugëtimin tonë për sigurinë në vend dhe rajon, për shtetin e së drejtës dhe sundimin e drejtësisë!”, ka shkruar në Facebook zëvendësministri i Punëve të Brendshme Agim Nuhiu.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.02.2018, 16:28  | D.J. | 588 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<