ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
« Analizë » Fondet e BE-së për Maqedoninë, një histori papërgjegjshmërie
« INSIDE » Parkingjet - Komunikacioni akoma mbetet hall i madh i qytetarëve

 

Showbiz
Nuk mjaftohet me pak! Kim vjen sërish ‘e zjarrtë’ para pasqyrës
Screenshot_1-50-650x358.jpg

Kim Kardashian nuk po kursehet së provokuari nëpërmjet rrjeteve sociale.

 

Së fundmi erdhi me një pozë joshëse por si duket nuk është mjaftuar ma kaq, shkruan lajmi.net

 

Menjëherë pas publikimit të një imazhi ku shihet e veshur ngusht ajo ka publikuar menjëherë një foto të ‘zjarrtë’ para pasqyrës.

 

Me të brendshme të zeza dhe grim në fytyrë deri në detaje, Kim ka rrëmbyer sërish fuqishëm vëmendjen

 

Forgot to post this last night

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 

Fendi Fan

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.02.2018, 16:55  | Z.H. | 9,321 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<