ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
« Analizë » Fondet e BE-së për Maqedoninë, një histori papërgjegjshmërie
« INSIDE » Parkingjet - Komunikacioni akoma mbetet hall i madh i qytetarëve

 

Showbiz
2ton vjen si asnjëherë tjetër
afsafasfa.jpg

Diçka më speciale dhe më romantike! Reperi 2 Ton është njëri nga reperët që bëri bujë për një periudhë të shkurtër kohore. 2 Ton së fundmi ka publikuar një video në të cilën shihet duke ekzekutuar në piano, shkruan rtv21.tv Pranë tij shihet një vajzë e cila mbase mund të jetë pjesë e ndonjë projekti të ri. Nuk dihet nëse ky ekzekutim i reperit do të jetë pjesë e ndonjë projekti të ri, pasi që 2ton-in nuk jemi mësuar ta shohim në këtë stil.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.02.2018, 16:50  | Z.H. | 1,324 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<