« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
"Patrioti" Muhamed Zekiri ka kohë për vendosjen e luleve në Qendrës Memoriale të KAÇK..
« Inside » Kosova e painteresuar, refuzimi i kërkesave për transfer të të burgosurve me prapavi ..
Institucionet përgënjeshtrojnë Valmir Azirin dhe Ministrinë e Kulturës
Kush e ka surprizuar Fatlume Popovcin për Shën Valentin?
fabsdfbdef112_1518532846-4777267.jpg

Është njëra ndër këngëtarët që ka arritur të ndërtojë karrierën në themele të forta. Bëhet fjalë për Fatlume Popovcin, e cila mbetët shumë e kërkuar nëpër dasma dhe ahengje familjare.

Ajo njihet për zërin e saj të veçantë, ku kohëve të fundit vëmendje të madhe ka marrë edhe me pamjen e saj shumë seksi.

 

Këto të dyja, kanë bërë që këngëtarja të jetë shumë e ndjekur nëpër rrjetet sociale, ku vazhdimisht i njofton fansat për më të rejat e saj.

 

Por së fundmi ajo ka ngritur disa dyshime në “Insatgram”. Bukuroshja seksi, ka publikuar një fotografi ku shihen disa trëndafila të kuq, me një zemër.

Kjo nuk është hera e parë që këngëtarja ka publikuar fotografi me trëndafila.

 

Akoma nuk dihet se cili person fshihet pas këtyre trëndafilave

Rikujtojmë se këngëtarja akoma po e shijon suksesin e këngës së saj të fundit “Princess Palace” të cilën e solli në bashkëpunim me Muharrem Ahmeti

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.02.2018, 16:50  | Z.H. | 1,214 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
Besa e Bilall Kasamit mban Kongresin e parë
« Foto » Shtetasi turk humb jetën në aksident në rrugën Tetovë-Gostivar
Maqedonia prej nesër nën borë
« Zhurnal mëson » Nesër takohen Thaçi dhe Gashi, ja tema e bisedimeve!?
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.