ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
« Analizë » Fondet e BE-së për Maqedoninë, një histori papërgjegjshmërie
« INSIDE » Parkingjet - Komunikacioni akoma mbetet hall i madh i qytetarëve

 

Showbiz
Kadri Veseli sërish pjesë e serialit ‘O sa mirë’
Screenshot_6-2-640x300.jpg

Kryeparlamentari Kadri Veseli do të jetë sërish pjesë e serialit ‘O sa mirë’.

 

Bazuar në disa fotografi të publikuar në faqen kryesore në Instagram të po këtij seriali bëhet e ditur se ai do të ketë njërin nga rolet brenda ‘O sa mirë’ me rastin e 10 vjetorit të pavarësisë së Kosovës, shkruan lajmi.net

 

Në imazhet e publikuara, Veseli shihet i veshur me duksin në të cilin shkruan #kosova10.

 

Kujtojmë se ‘O sa mirë’ mbetet njëri ndër serialet më të shikuara në vend me drejtoreshë shkolle, Adelina Ismailin.

 

A thu a, si i ka gjetur shkollen???

A post shared by O Sa Mirë Official (@o_sa_mire_official) on

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.02.2018, 16:40  | Z.H. | 653 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<