ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
« INSIDE » Parkingjet - Komunikacioni akoma mbetet hall i madh i qytetarëve
LSDM pro një njësie zgjedhore, BDI kundër

 

Auto
Lumma Design e bën më të gjerë Velarin e Range Roverit
lumma_1518483604-9799424.jpg

Për modelin Velar të Range Roverit deri më tani shumë kompani kanë ofruar paketa të ndryshme për modifikimin e tij, ndërsa tani kompania e njohur gjermane Lumma Design ofron një paketë të jashtëzakonshme përmes së cilës ky model duket më i gjerë.

Paketa në fjalë përfshinë mbrojtësit anësor të zgjeruar, spoiler të përparmë, spoiler mbi bagazh, difuzer të pasmë, kofanon me vrima për ajër nga fibra të karbonit, maskën e përparme të re dhe pasqyrat e reja, transmeton Koha.net.

 

Gjithashtu, Lumma Design për këtë Range Rover Velar ka zgjedhur edhe set të ri të rrotave prej 22 ose 23-inç si dhe interier të modifikuar, i cili tani ka timonin sportiv, pedalet nga alumini dhe tepihët me logon “Lumma”.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.02.2018, 16:06  | Z.H. | 686 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<