ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
Sport
Sulmuesi i Chelseat i paralajmëron bashkëlojtarët: Messin s’mund ta ndalni dot
screenshot-3_1518518069-5876780.png.jpg

Sulmuesi i Chelseat, Alvaro Morata, i ka paralajmëruar bashkëlojtarët se Lionel Messi do të jetë i pandalshëm në takimin e tyre kundër Barcelonës javën e ardhshme në Ligë të Kampionëve.

“Të kaltrit” do të përballen me pesë herë fituesin e Topit të Artë përsëri kur do të jenë nikoqirë të klubit katalan për ndeshjen e parë të takimit të tyre të 1/8 së finales të Ligës së Kampionëve më 20 shkurt, transmeton Express.

Messi ka kujtime të këqija nga përballja e fundit me Chelsean, pasi e humbi penalltinë kundër tij në gjysmëfinale të vitit 2012, pas të cilës Chelsea kaloi në finale pas rezultatit të përgjithshëm 3-2.

Por, Morata e ka paralajmëruar skuadrën e Antonio Contes se ikona argjentinase është e pandalshme.

“Messi nuk mund ta ndalet dot”, ka thënë ish-sulmuesi i Real Madridit për Moviestar+.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.02.2018, 13:40  | Xh.I. | 560 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<