Grabitet ekspozitura e "Stopanska Bankës" në Aerodrom të Shkupit
kronika
Grabitet ekspozitura e "Stopanska Bankës" në Aerodrom të Shkupit

Grabitet ekspozitura e "Stopanska Bankës" në Aerodrom të Shkupit

Shkup, 13 shkurt - Një kryerës i panjohur me kërcënim me pistoletë në mëngjesin e sotëm në Aerodrom të Shkupit ka grabitur ekspoziturën e "Stopanska Bankës" dhe ka marrë 320.000 denarë. 

Policia njofton se në SPB Shkup në orën 08:45 është denoncuar se në bulevardin "Jane sandaski" në ekspoziturën e "Stopanska Bankës" një kryerës i panjohur me kërcënim me pistoletë nga të punësuarit ka marrë para prej rreth 320.000 denarë, pas çfarë e ka braktisur vendin e ngjarjes.

Policia po ndërmerr masa për ndriçimin e plot të rastit.

© ZHURNAL 13.02.2018, 13:13 | D.J. | 1,491 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."