Sahidja shkrihet pas burrit te saj, ky detaj e tregon atë!
Besnik Çaka ia puthë barkun gruas së tij shtatzënë
showbiz
showbiz
Sahidja shkrihet pas burrit te saj, ky detaj e tregon atë!
Besnik Çaka ia puthë barkun gruas së tij shtatzënë

Sahidja shkrihet pas burrit te saj, ky detaj e tregon atë!

Çifti po duket shumë bukur rrugëve të Gjermanisë. 

 

Motrat Mustafa, janë disa prej këngëtareve më të pëlqyera nga adhuruesit e muzikës popullore dhe asaj zbavitëse.

 

Së fundmi Sahidja, ka publikuar një fotografi të bukur përkrah bashkëshortit, shkruan rtv21 Çifit po duket shumë bukur duke ecur dorë për dore rrugëve të Gjermanisë.

 

Ajo që bie në sy është se Sahidja nuk ia ndan sytë bashkëshortit të saj.

 

© ZHURNAL 13.02.2018, 13:50 | Z.H. | 5,111 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Besnik Çaka ia puthë barkun gruas së tij shtatzënë

Besnik Çaka kohëve të fundit ka qenë shumë i përfolur në shtypin rozë, për shkak se ndërroi statusin e tij nga beqar në i martuar.

 

Jo vetëm kaq, ai shumë shpejt pritet ta fitojë edhe epitetin “baba”, shkruan rtv21.

 

Së fundmi në Instastory, gruaja e tij e ka publikuar një fotografi të bukur të solistit të NRG Band, i cili po e puth barkun e saj.

 

Vërehet se barku i gruas së tij, është fryrë mjaft shumë.

© ZHURNAL 13.02.2018, 13:50 | Z.H. | 5,111 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."