« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
"Patrioti" Muhamed Zekiri ka kohë për vendosjen e luleve në Qendrës Memoriale të KAÇK..
« Inside » Kosova e painteresuar, refuzimi i kërkesave për transfer të të burgosurve me prapavi ..
Institucionet përgënjeshtrojnë Valmir Azirin dhe Ministrinë e Kulturës
E vërteta e lidhjes së Shpat Kasapit me vajzën marokene
shpati.jpg

Ka publikuar foto me një vajzë marokene në rrjetin social Instagram, ndërkohë fansat e tij dhe mediat aluduan se bukuroshja është e dashura e tij.

Këngëtari Shpat Kasapi, i ftuar në studion e PopCulture, ka zbuluar të vërtetën e fotos së publikuar duke shpjeguar se vajza është mikeshë dhe jo e dashura e tij: “Vajza në foto nuk është e dashura ime, është thjesht mikeshë shumë e mirë”.

Ndërkohë Shpati ka zbuluar gjatë intervistës së tij edhe vëndet më të çuditshme ku ka dhënë autografe në trupin e vajzave: “Kam dhënë autografe në shumë vënde të çuditshme, si psh në gjoksin e vajzave apo në këmbët e tyre. Vajzat kanë bërë çmenduri për mua në kohën kur publikova albumin e parë. Periudha kur fitoja më shumë para ishte në vitet 2000”.

UPDATE: 13.02.2018 12:40:00

### 12.02.2018 10:40:00

Kjo është zeshkania joshëse, e dashura e Shpat Kasapit (FOTO)
Shpend-Kasapi.jpg

Këngëtari i njohur Shpat Kaspi është shumë i pëlqyer nga publiku, ai në rrjetin social Instagram ka postuar një fotografi ku ka prezantuar të dashurën e tij, shkruan Gazeta Blic.Lamar është femra e cila ka rrëmbyer zemrën e Shpatit dhe që është në lidhje me këngëtarin, ajo është  një zeshkane e cila ka linja super seksi e një gjoks tejet bombastik.Mbrëmë, Shpati vendosi të postonte fotografi bashkë me të, duke i thurur edhe disa vargje.

“Vajzat marokene krijojnë ylberet…Lamar, zëri dhe personaliteti yt më bëjnë mua rë bukur”, është mbishkrimi që ai la mbi foto.

Kujtojmë se Shpati ka qenë në lidhje me modelen Afërdita Dreshaj, e cila tani është fejuar me hokeistin çek, Jakub Kindl.

Pas Afërdites, Shpati u përfol shumë edhe për lidhjen me këngëtaren e njohur Rovena Stefa por që nuk ishte e konfirmuar nga vetë ata.

 12.02.2018, 10:40  | Z.H. | 39,003 i lexuar

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Besa e Bilall Kasamit mban Kongresin e parë
« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
« Foto » Shtetasi turk humb jetën në aksident në rrugën Tetovë-Gostivar
Maqedonia prej nesër nën borë
« Zhurnal mëson » Nesër takohen Thaçi dhe Gashi, ja tema e bisedimeve!?
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.