Padi penale kundër 28 vjeçarit, ishte vetëkënaqur para dy vajzave në vend publik
kronika
Padi penale kundër 28 vjeçarit, ishte vetëkënaqur para dy vajzave në vend publik

Padi penale kundër 28 vjeçarit, ishte vetëkënaqur para dy vajzave në vend publik

Strumicë, 13 shkurt - Kundër një 28 vjeçari nga Strumica është ngritur padi penale për "vetkënaqje trupore në vend publik", sepse ishte vetëkënaqur derisa kishte ndjekur dy vajza duke ecur përgjatë patekës për vrapim në Strumicë, njofton Zhurnal.

Sipas policisë, ngjarja kishte ndodhur më datën 3 të këtij muaji rreth orës 10:00. Vajzat të cilat më vonë e kishin denoncuar rastin në stacion policor, kishin ecur përgjatë patekës nga Lloven Dom drejt kishës "Shën Ilija", dhe e kanë vërejtur R.XH gjysmë i shtrirë në një ulëse në afërsi të Çeshmes Ivanova. Kur i kishte parë vajzat, R.XH kishte ulur pantollonat dhe kishte filluar të vetëkënaqet dhe ti ndjek vajzat. Ata ishin frikësuar dhe kishin ikur.

Ngjarjen më vonë e kishin deononcuar në SPB Strumicë. Menjëherë pas denoncimit në SPB Strumicë janë ndërmarë masa për gjetjen e të denoncuarit. 28 vjeçari është gjetur dhe është privuar nga liria./Zhurnal.mk

© ZHURNAL 13.02.2018, 10:55 | Z.H. | 3,861 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."