« Analistët » Ligji për gjuhët, shqiptarët të jenë unikë në qëndrime
« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
"Patrioti" Muhamed Zekiri ka kohë për vendosjen e luleve në Qendrës Memoriale të KAÇK..
« Inside » Kosova e painteresuar, refuzimi i kërkesave për transfer të të burgosurve me prapavi ..
Shkupjani kapë vjedhësin në shtëpi, ai i ikë, por e zë policia
133230670-164545 1.jpg

Shkup, 13 shkurt - Një Shkupjan ka hasur në një vjedhës në shtëpinë e tij, më saktësisht në dhomën e ndetjes, me çka ai fizikisht e ka sulmuar dhe ka ikur. Duke ikur, vjedhësit i kanë rënë paratë që i kishte vjedhur, ndërsa për një kohë të shkurtër është gjetur nga policia dhe është arrestuar, njofton Zhurnal.

"Më 12 shkurt në ora 23:20 në SPB Shkup, D.T ka denoncuar se në rrugën "Rilindja Maqedonase" në shtëpi e kishte takuar 21 vjeçarin M.D si po kontrollon në dhomën e ndetjes, por pasi M.D ka vërejtur pronarin e shtëpisë, fizikisht e ka sulmuar dhe ka lëshuar vendin", informojnë nga MPB.

Sipas MPB-së, M.D kishte vjedhur një shumë të panjohur parashë të cilat i kishin rënë gjatë ikjes. Ai pas një kohe të shkurtër është kapur nga ana e nëpunësve policor dhe është dërguar në stacionin policor në Gjorçe Petrov, dhe në të janë gjetur 5500 denarë. Po punohet për zbardhje të plotë të rastit./Zhurnal.mk

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.02.2018, 10:40  | Z.H. | 1,608 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
« Foto » Shtetasi turk humb jetën në aksident në rrugën Tetovë-Gostivar
Maqedonia prej nesër nën borë
« Foto » Pandeli Majko në “konakun” e Lazim Destanit
Sot borë në gjithë vendin
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.