ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
Showbiz
Poza e fundit e Adelina Ismailit sonte do iu lerë pa fjalë!
26157575-551941838483958-6184246018494693376-n_1518467999-6449405.jpg

Adelina Ismaili një emër i artit i cili sapo të përmendet zgjon kureshtje tek masa, shkruan “Kosovarja”. 

Mjafton një lëvizje e vogël e Adelinës dhe bëhet një lajm i madh. E bukur dhe natyrale, energjike dhe shumë e dashur. Ajo çdoherë ka prezantu një femër të fortë. Ani pse ka pas në jetën private gjëra të cilat mund ta kenë lënduar, siç është rasti kur e humbi nënën e saj Monën. Adelina i ka tejkaluar të gjitha lëndimet dhe para fansave të saj është shfaqur shumë pozitive dhe e ngrohtë. Edhe sonte ajo ka sjell një foto ku shihet shumë bukur e rregulluar. Foto që do e shihni tani e sjell Adelinën si çdoherë, me një shikim rrezatues dhe shumë e ëmbël.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.02.2018, 12:35  | Z.H. | 1,369 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<