Një burrë kafshohet nga një qen në Urën e Gurit
kronika
Një burrë kafshohet nga një qen në Urën e Gurit

Një burrë kafshohet nga një qen në Urën e Gurit

Shkup, 12 shkurt - Pesëdhjetëvjeçari D.B. të premten, rreth orës 7:20, është kafshuar nga një qen-endacak derisa ka lëvizur në Urën e Gurit në Shkup.

Siç informon MPB-ja, D.B. është kafshuar në këmbën e djathtë dhe është dërguar në Kompleksin e klinikave "Nëna Terezë" për dhënie të ndihmës mjekësore.

Ai dje e ka denoncuar rastin në Stacionin policor Qendër.

© ZHURNAL 12.02.2018, 15:25 | D.J. | 2,416 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."