ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
Showbiz
Ja si e nisi ditën Xhensila
auto-screenshot-45-1515101782-87990991515138055-650x358.jpg

Mëngjesin e sotëm ajo e nisi me një udhëtim, e këtë gjë e bëri të ditur përmes rrjeteve sociale. 

Ajo ka postuar një fotografi të shkrepur nga aeroporti i Athinës, ndërsa dukej e bukur si çdo herë.

Pas kësaj, ajo ka publikuar edhe një video nga aeroplani, ndërsa nuk dihet nëse ka udhëtuar vetëm për pushime apo për ndonjë koncert.

Kujtojmë që “Çelësi i zemrës” titullohet projekti i fundit nga Xhensila, këngë kjo dedikuar bashkëshortit, Bes Kallaku./Lajmi.net

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.02.2018, 14:15  | Z.H. | 861 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<