Qofte me lulelakër
receta
Qofte me lulelakër

Qofte me lulelakër

Receta e sotme e përgatitjes së qofteve me lulelakër është shumë e thjeshtë, pak përbërës dhe shumë shije…

© ZHURNAL 05.01.2018, 14:27 | Z.H. | 2,883 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."