Për dy ditë ndërpritet komunikacioni në magjistralen Shkup-Prishtinë
maqedonia
Për dy ditë ndërpritet komunikacioni në magjistralen Shkup-Prishtinë

Për dy ditë ndërpritet komunikacioni në magjistralen Shkup-Prishtinë

Shkup, 6 dhjetor - Nga Ministria e Punëve të Brendshme të Maqedonisë njoftojnë opinionin se do të ketë ndërprerje të komunikacionit në magjistralen Shkup-Prishtinë, konkretisht në anën kosovare në Kaçanik.

“Për shkak të kryerjes së punimeve në magjistralen Shkup-Prishtinë, konkretisht në rrugën Hani i Elezit-Kaçanik do të ketë ndërprerje të komunikacionit nga të dyja anët nga dita e enjte në orën 9:00 deri në orën 12:00, dhe nga ora 17:00 deri në orën 08:12. Ndërprerje të komunikacionit do të ketë edhe ditën e premte nga ora 07:00 deri në orën 17:00.

© ZHURNAL 06.12.2018, 17:10 | T.E. | 4,107 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
ZHURNAL MËSON Gjykatësja e vendimit për BFI-në përfundon në spital!
LAJMI I FUNDIT Policia largon me dhunë kryetarin e vetshpallur nga BFI-ja
Milloshoski: Funksionar i lartë në Kuvend kërkon ndryshime në BFI, Grubi: Kryetarin e BFI-së nuk e vendos gjykata!
Kujt ia drejtoi Shekerinska "ofendimin" ? "Paramendoni me kë u deshtë të ulemi të bisedojmë, ndërsa nuk dëshironim as t’i shihnim"!
Rexhepi-Zejd: Opozita shqiptare ka bërë dy mashtrime politike në zgjedhjet presidenciale
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive Dokumenti në të cilin thirren puçistët është “i falsifikuar”, BFI akuzon Muhamed Zeqirin për skenar
Editorial 79.915 vota, dështim apo sukses për Blerim Rekën, ASH-në e Lëvizjen Besa ?!