Gabigol: I lumtur me rikthimin në Inter
sport
Gabigol: I lumtur me rikthimin në Inter

Gabigol: I lumtur me rikthimin në Inter

Gabriel Barbosa është krenar që po kërkohet nga një numër i madh i skuadrave, mirëpo nuk është duke hedhur poshtë mundësinë për të qëndruar përfundimisht në Inter.

Huazimi i sulmuesit në Santos do të përfundojë në janar të vitit që vjen, që do të thotë se do të rikthehet në skuadrën zikaltër, transmeton Gazeta Express.

“Jam krenar që po më kërkojnë disa skuadra”, ka thënë Gabigol.

“Nuk e mbylli derën për askënd. Do të kthehem në Inter, mirëpo më pëlqejnë këto thashetheme. Thjesht dua të jem i lumtur dhe të luaj, nuk ka rëndësi se ki”.

“Jam i lumtur që jam lojtar i Interit, definitivisht është një skuadër e madhe”.

© ZHURNAL 06.12.2018, 16:09 | Xh.I. | 2,147 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
ZHURNAL MËSON Gjykatësja e vendimit për BFI-në përfundon në spital!
LAJMI I FUNDIT Policia largon me dhunë kryetarin e vetshpallur nga BFI-ja
Milloshoski: Funksionar i lartë në Kuvend kërkon ndryshime në BFI, Grubi: Kryetarin e BFI-së nuk e vendos gjykata!
Kujt ia drejtoi Shekerinska "ofendimin" ? "Paramendoni me kë u deshtë të ulemi të bisedojmë, ndërsa nuk dëshironim as t’i shihnim"!
Rexhepi-Zejd: Opozita shqiptare ka bërë dy mashtrime politike në zgjedhjet presidenciale
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive Dokumenti në të cilin thirren puçistët është “i falsifikuar”, BFI akuzon Muhamed Zeqirin për skenar
Editorial 79.915 vota, dështim apo sukses për Blerim Rekën, ASH-në e Lëvizjen Besa ?!