Ish-agjentja e Marklet: Meghan do t’i rikthehet hollivudit, askush nuk mund ta ndal
showbiz
Ish-agjentja e Marklet: Meghan do t’i rikthehet hollivudit, askush nuk mund ta ndal

Ish-agjentja e Marklet: Meghan do t’i rikthehet hollivudit, askush nuk mund ta ndal

Ish-agjentja e Meghan Marklet pretendon se Dukesha e Sussexit ka në plan t’i kthehet botës së aktrimit, e cila gjë do të ndodh pas lindjes së fëmijës dhe askush nuk do ta ndal.

Gina Nelthorpe-Cowne ishte për vite agjente e yllit hollivudian, derisa ai u takua me Princin Harryn, ku i dha fund bashkëpunimit mes tyre.

Edhe pse pjesëtarja e familjes mbretërore ndaloi filmimin e serive dhe filmave, por që karriera e saj ende nuk ka përfunduar.

Gina argumenton se nëse Meghan vendos të kthehet në industrinë e filmit, familja mbretërore nuk do të jetë në gjendje ta parandalojë atë, raporton The Daily Mail.

“Unë jam e sigurt se ajo do të bëjë pjesë në një tjetër film. Nëse Meghan dëshiron të regjistroj një projekt, askush nuk do të mund ta ndalon. Ajo është një grua moderne, ka vullnet të mirë dhe është lidere”, tha ajo.

 

Megan ka luajtur një rol në serinë e “Suits”, por Gina pretendon se, nëse ajo kthehet, gruaja e Princit Harry do të xhirojë filma më seriozë.

Ndryshe, zeshkania nuk do të jetë një vajzë e mërzitshme sikur ishte më parë. Në fund të fundit, ajo është një aktore e madhe dhe do të bëjë diçka më serioze, shpjegoi ajo.

© ZHURNAL 06.12.2018, 16:23 | Z.H. | 3,524 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
ZHURNAL MËSON Gjykatësja e vendimit për BFI-në përfundon në spital!
LAJMI I FUNDIT Policia largon me dhunë kryetarin e vetshpallur nga BFI-ja
Milloshoski: Funksionar i lartë në Kuvend kërkon ndryshime në BFI, Grubi: Kryetarin e BFI-së nuk e vendos gjykata!
Kujt ia drejtoi Shekerinska "ofendimin" ? "Paramendoni me kë u deshtë të ulemi të bisedojmë, ndërsa nuk dëshironim as t’i shihnim"!
Rexhepi-Zejd: Opozita shqiptare ka bërë dy mashtrime politike në zgjedhjet presidenciale
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive Dokumenti në të cilin thirren puçistët është “i falsifikuar”, BFI akuzon Muhamed Zeqirin për skenar
Editorial 79.915 vota, dështim apo sukses për Blerim Rekën, ASH-në e Lëvizjen Besa ?!