Një jetë luksoze si e Arbnora Ademaj!
showbiz
Një jetë luksoze si e Arbnora Ademaj!

Një jetë luksoze si e Arbnora Ademaj!

Çdo herë kur bëhet fjalë për jetën luksoze, nuk ka se si mos të përmendet edhe njëra nga moderatoret e televizionit publik.

Ajo është Arbnora Ademaj, e cila së fundmi është bërë pjesë e medieve rozë, dhe e komenteve sociale, për bukurine dhe linjat e saj.

Kjo pasi që ajo ndodhet në Tajlandë, duke përjetuar një pushim mjaft luksoz, kështu së paku na ka bërë ajo me dije përmës postimeve të fundit, shkruan Kosovarja.

E së fundmi, ka ardhë me një pozë goxha provokative përreth shkëmbinjëve të Tajlandës,me një fustan të verdhë, pothuajse gjysmë i mbuluar, duke ia ekspozuar linjat më seksi të saj.

Ajo po kalon ditë mjaft të mira atje së bashku me shoqet e saj, dhe mesa duket nuk e kanë fare ndërmend që edhe për pak kohë t’iu kthehen jetës së përditshme.

44640567_529665617507886_1951604581178695584_n

46229166_1972379522840399_7908398443078792863_n

46248294_450371352157283_1398684948917675631_n

© ZHURNAL 06.12.2018, 16:15 | Z.H. | 3,182 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
ZHURNAL MËSON Gjykatësja e vendimit për BFI-në përfundon në spital!
LAJMI I FUNDIT Policia largon me dhunë kryetarin e vetshpallur nga BFI-ja
Milloshoski: Funksionar i lartë në Kuvend kërkon ndryshime në BFI, Grubi: Kryetarin e BFI-së nuk e vendos gjykata!
Kujt ia drejtoi Shekerinska "ofendimin" ? "Paramendoni me kë u deshtë të ulemi të bisedojmë, ndërsa nuk dëshironim as t’i shihnim"!
Rexhepi-Zejd: Opozita shqiptare ka bërë dy mashtrime politike në zgjedhjet presidenciale
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive Dokumenti në të cilin thirren puçistët është “i falsifikuar”, BFI akuzon Muhamed Zeqirin për skenar
Editorial 79.915 vota, dështim apo sukses për Blerim Rekën, ASH-në e Lëvizjen Besa ?!