Alketa në fotot e fundit shfaq tërë elegancën e saj femërore!
Kjo është puna që Dua Lipa ka bërë para famës
showbiz
showbiz
Alketa në fotot e fundit shfaq tërë elegancën e saj femërore!
Kjo është puna që Dua Lipa ka bërë para famës

Alketa në fotot e fundit shfaq tërë elegancën e saj femërore!

Është njëra ndër moderatoret tona e cila vërtet ka një sharmë të pa krahasueshëm, shkruan “Kosovarja”. 

 

Alketa Vejsiu edhe sonte shfaqet si një zonjë e vërtet. Me një kombinim mes ngjyrash, Alketa sjell imazhin e saj për fillim vit. Duket se moderatorja Vejsiu këtë herë ka qëlluar me gërshetimin e ngjyrave në veshje.

Vërtet në këto foto që do e shihni Alketën tani do të bindeni se ajo është njëra ndër moderatoret tona që kur të dëshiroj mund të iu sjell “modën” pa pasur nevojë që të shikoni modelet e pistave të modës botërore. Ne ua sjellim fotot e fundit të Alketës që ta shihni se sa bukur dhe elegante duket ajo.

© ZHURNAL 26.01.2018, 16:50 | Z.H. | 7,906 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Kjo është puna që Dua Lipa ka bërë para famës

Dua Lipa ka zbuluar se çfarë ka punuar para se të merrej intensivisht me muzikë.

Dua Lipa gjatë një interviste ka treguar se ka qenë e vetme në Londër dhe pa prindër.

 

Në atë kohë, ajo tha se ka punuar shërbyese në një restorant.

 

‘E lashë punën në të cilën punoja në Soho. Isha nikoqire mysafirësh në një restorant. Pasi e nënshkrova marrëveshjen, isha e lumtur sepse s’kisha nevojë të kthehesha më në atë vend’ ka thënë Dua.

© ZHURNAL 06.12.2018, 16:02 | Z.H. | 5,689 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
ZHURNAL MËSON Gjykatësja e vendimit për BFI-në përfundon në spital!
LAJMI I FUNDIT Policia largon me dhunë kryetarin e vetshpallur nga BFI-ja
Milloshoski: Funksionar i lartë në Kuvend kërkon ndryshime në BFI, Grubi: Kryetarin e BFI-së nuk e vendos gjykata!
Kujt ia drejtoi Shekerinska "ofendimin" ? "Paramendoni me kë u deshtë të ulemi të bisedojmë, ndërsa nuk dëshironim as t’i shihnim"!
Rexhepi-Zejd: Opozita shqiptare ka bërë dy mashtrime politike në zgjedhjet presidenciale
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive Dokumenti në të cilin thirren puçistët është “i falsifikuar”, BFI akuzon Muhamed Zeqirin për skenar
Editorial 79.915 vota, dështim apo sukses për Blerim Rekën, ASH-në e Lëvizjen Besa ?!