Gigi Hadid magjepsëse me fustan të zi në Milano!
showbiz
Gigi Hadid magjepsëse me fustan të zi në Milano!

Gigi Hadid magjepsëse me fustan të zi në Milano!

Modelja me famë botërore Gigi Hadid nuk ka kufij  në nivelin  e modelimit të saj, shkruan DailyMail përcjellë GazetaBlic.Gigi, mori pjesë në ceremoninë për fytyrat e artisteve të cilët do jenë pjesë e kalendarit për vitin 2019.Ceremonia u mbajt në Milano të Italisë të mërkurën.

Ajo u shfaq glamuroze veshur me fustan të zi.Modelja, tregoj përsosmëri dhe e mbrojti figurën e saj si modele duke u shfaqur mahnitëse.

Veshja, paraqiste një prerje të zbukuruar, me modelin e ‘Victoria’s Secret.

Karakteret e Gigi-së si të kukullave u rritën me një shtresë mahnitëse makijazh, e cila përbëhej nga një lajner  i zi dhe një bazë të konturuar.Modelja, kishte të vendosur edhe aksesorë,  një gjerdan argjendi, rrathë dhe pranga të veshëve.Ajo u duk për mrekulli

© ZHURNAL 06.12.2018, 14:08 | Z.H. | 2,753 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
ZHURNAL MËSON Gjykatësja e vendimit për BFI-në përfundon në spital!
LAJMI I FUNDIT Policia largon me dhunë kryetarin e vetshpallur nga BFI-ja
Milloshoski: Funksionar i lartë në Kuvend kërkon ndryshime në BFI, Grubi: Kryetarin e BFI-së nuk e vendos gjykata!
Kujt ia drejtoi Shekerinska "ofendimin" ? "Paramendoni me kë u deshtë të ulemi të bisedojmë, ndërsa nuk dëshironim as t’i shihnim"!
Rexhepi-Zejd: Opozita shqiptare ka bërë dy mashtrime politike në zgjedhjet presidenciale
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive Dokumenti në të cilin thirren puçistët është “i falsifikuar”, BFI akuzon Muhamed Zeqirin për skenar
Editorial 79.915 vota, dështim apo sukses për Blerim Rekën, ASH-në e Lëvizjen Besa ?!