E fejuara e Stresit publikon momente private me reperin në shtrat
showbiz
E fejuara e Stresit publikon momente private me reperin në shtrat

E fejuara e Stresit publikon momente private me reperin në shtrat

Emrat Stresi dhe Kejsi i kemi parë shpesh së fundmi në ballinat e medieve rozë.

Duke qenë se është person publik, i suksesshëm në muzikë dhe një djalë problematik në jetën e përditshme, Stresi ka bërë shpesh zhurmë të madhe në media e publik

Së fundmi arrestimi i tij u komentua mjaft shumë por kjo mbeti nën hije kur ishte fjala për tradhti.

Në media është shkruar se Stresi e ka tradhtuar Kejsin pasi kur u arrestua u gjet në hotel me një vajzë të re.

Rreth kësaj e fejuara e tij nuk ka pasur asnjë reagim negativ, përkundrazi e ka shprehur dashurinë që ka për reperin dhe sot po e bën këtë gjë publikisht akoma më shumë.

Së fundmi Kejsi në Instastoryn e saj i ka publikuar disa momente private në shtrat me Stresin mirëpo nuk dihet nëse janë të realizuara më herët apo me të vërtetë ai ka dalë nga burgu./Lajmi.net/

 

© ZHURNAL 06.12.2018, 14:00 | Z.H. | 5,287 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
ZHURNAL MËSON Gjykatësja e vendimit për BFI-në përfundon në spital!
LAJMI I FUNDIT Policia largon me dhunë kryetarin e vetshpallur nga BFI-ja
Milloshoski: Funksionar i lartë në Kuvend kërkon ndryshime në BFI, Grubi: Kryetarin e BFI-së nuk e vendos gjykata!
Kujt ia drejtoi Shekerinska "ofendimin" ? "Paramendoni me kë u deshtë të ulemi të bisedojmë, ndërsa nuk dëshironim as t’i shihnim"!
Rexhepi-Zejd: Opozita shqiptare ka bërë dy mashtrime politike në zgjedhjet presidenciale
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive Dokumenti në të cilin thirren puçistët është “i falsifikuar”, BFI akuzon Muhamed Zeqirin për skenar
Editorial 79.915 vota, dështim apo sukses për Blerim Rekën, ASH-në e Lëvizjen Besa ?!