Goditet nga rryma elektrike një 12 vjeçar nga fshati Luboten
kronika
Goditet nga rryma elektrike një 12 vjeçar nga fshati Luboten

Goditet nga rryma elektrike një 12 vjeçar nga fshati Luboten

Në Spitalin e Qytetit në Shkup, dje pasdite është dërguar një 12 vjeçar nga fshati Luboten, transmeton Zhurnal.

Sipas denoncimit, fëmiu ka marë lëndime të rënda pas goditjes nga rryma elektrike. Rreth orës 16:20 fëmiu kishte tentuar të kyçë një kabllo për ndriçim rrugor, e montuar në një shtyllë druri me çka është goditur nga rryma.

Po ndërmeren masa për zbardhje të plotë të rastit./Zhurnal.mk

© ZHURNAL 06.12.2018, 11:45 | Z.H. | 2,993 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
ZHURNAL MËSON Gjykatësja e vendimit për BFI-në përfundon në spital!
LAJMI I FUNDIT Policia largon me dhunë kryetarin e vetshpallur nga BFI-ja
Milloshoski: Funksionar i lartë në Kuvend kërkon ndryshime në BFI, Grubi: Kryetarin e BFI-së nuk e vendos gjykata!
Kujt ia drejtoi Shekerinska "ofendimin" ? "Paramendoni me kë u deshtë të ulemi të bisedojmë, ndërsa nuk dëshironim as t’i shihnim"!
Rexhepi-Zejd: Opozita shqiptare ka bërë dy mashtrime politike në zgjedhjet presidenciale
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive Dokumenti në të cilin thirren puçistët është “i falsifikuar”, BFI akuzon Muhamed Zeqirin për skenar
Editorial 79.915 vota, dështim apo sukses për Blerim Rekën, ASH-në e Lëvizjen Besa ?!