Ami dhe Ermali 'arratisen' drejt Miami-t, pamjet mahnitëse
showbiz
Ami dhe Ermali 'arratisen' drejt Miami-t, pamjet mahnitëse

Ami dhe Ermali 'arratisen' drejt Miami-t, pamjet mahnitëse

Një nga çiftet më të dashur të publikut shqiptar ka zhdehur të bëjë disa ditë pushimesh në Maiami. 

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska kanë bombarduar rrjetin me postimet e tyre të relaksit që nuk 

 

Çifti duken mjaft të lumtur dhe duke shijuar lirinë e plotë.

 

Prindërit e dy fëmijëve  janë ‘arratisur’ për një aventurë të re dhe mjaft relaksuese dhe e gjitha kjo duket nga postimet e bëra në rrjet. 

© ZHURNAL 05.12.2018, 11:50 | Z.H. | 4,548 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."