« Analistët » Ligji për gjuhët, shqiptarët të jenë unikë në qëndrime
« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
"Patrioti" Muhamed Zekiri ka kohë për vendosjen e luleve në Qendrës Memoriale të KAÇK..
« Inside » Kosova e painteresuar, refuzimi i kërkesave për transfer të të burgosurve me prapavi ..
Kadriu: Pse i duhet prokurorit themelor të kalojnë dy vite që rasti i Almirit të futet tani në dilema juridike
bekim-kadriu-1-696x360_1516744938-5988967.jpg

Shkup, 23 janar - Në emisionin ‘200’ të Alsat M, është zhvilluar debat me temë ‘Zbërthimi i rastit ‘Amir Aliu’ përveç avokatit të Popullit, Ixhet Memeti, i ftuar ka qenë edhe profesori dhe ekspert i çështjeve juridike, Bekim Kadriu.

Mes tjerash profesori universitar Bekim Kadriu, ka ngritur një dileme se pse i duhet prokurorit themelor të kalojnë dy vite që të futet tani dhe të kërkojë ndihmë nga instancat më të larta për atë se çfarë bëhet fjalë në këtë rast dhe duke konkluduar se kjo hapë rrugë të dyshimit edhe tej tek institucionet e drejtësisë në Maqedoni, për të cilin trumbetohet se është reformuar. 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 24.01.2018, 02:04  | B.M. | 2,588 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
« Foto » Shtetasi turk humb jetën në aksident në rrugën Tetovë-Gostivar
Maqedonia prej nesër nën borë
« Foto » Pandeli Majko në “konakun” e Lazim Destanit
Sot borë në gjithë vendin
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.