ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
« Analizë » Fondet e BE-së për Maqedoninë, një histori papërgjegjshmërie
« INSIDE » Parkingjet - Komunikacioni akoma mbetet hall i madh i qytetarëve

 

Lajme nga Maqedonia
Maqedoninë e pret një periudhë shumë e ftohtë
fsfsdfs.jpg

Shkup, 23 Janar - Një valë e ftohtë do e godet Maqedoninë në 15 ditët e ardhshme, kurse temperaturat do të shkojnë deri në -15 gradë celsius, transmeton Zhurnal.

Por më ftohtë do të jetë gjatë mengjesit kur temperaturat minimale të ajrit gjithkund do të lëshohen deri nën zero gradë celsius.

Ndërsa moti do të jetë kryesisht stabil,dhe pa reshje me përjashtim të martën në mbrëmje kur do të mund të ketë reshje lokale të dobëta në disa pjesë.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 23.01.2018, 09:56  | I.XH | 4,069 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<