Shufrat metalike bien nga kamioni, i marin jetën 48 vjeçarit
kronika
Shufrat metalike bien nga kamioni, i marin jetën 48 vjeçarit

Shufrat metalike bien nga kamioni, i marin jetën 48 vjeçarit

Gostivar, 3 dhjetor - Sot rreth orës 13.00, në Sektorin për punë të brendëshme Tetovë, është denoncuar se në rrugën e ,,Ilindenit,, në afërsi të ,,Zhito Sharr,, para pompës së benzinës në Gostivar, prej mjetit ngarkues ,,Mercedes,, me targa të Gostivarit, të cilin e ka drejtuar 58-vjeçari B.C. nga Gostivari, gjatë kalimit me veturën ,,Opel Frontera,, me targa të Gostivarit, drejtuar nga 48-vjeçari Xh.D. kanë rrënë shufra metalike, dhe i kan shkaktuar lëndime në kokë.

I lënduari Xh. D. me anë të Autoambulancës, është dërguar në Spitalin ,,Ferid Murat,, në Gostivar, ku i është dhënë ndihma mjekësore, por menjëherë iu është nënshtruar lëndimeve dhe ka ndruar jetë.

Nga policia thonë se janë kryer hetimet në vendin e ngjarjes, dhe se janë ndëmarë të gjitha masat, dhe aktivitet për zbardhjen e plotë të rastit, ku me urdhër të prokurorit publikë trupi i pa jetë është dërguar për obdukcion.

© ZHURNAL 03.12.2018, 21:43 | T.E. | 8,229 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
ZHURNAL MËSON Gjykatësja e vendimit për BFI-në përfundon në spital!
LAJMI I FUNDIT Policia largon me dhunë kryetarin e vetshpallur nga BFI-ja
Milloshoski: Funksionar i lartë në Kuvend kërkon ndryshime në BFI, Grubi: Kryetarin e BFI-së nuk e vendos gjykata!
Kujt ia drejtoi Shekerinska "ofendimin" ? "Paramendoni me kë u deshtë të ulemi të bisedojmë, ndërsa nuk dëshironim as t’i shihnim"!
Rexhepi-Zejd: Opozita shqiptare ka bërë dy mashtrime politike në zgjedhjet presidenciale
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive Dokumenti në të cilin thirren puçistët është “i falsifikuar”, BFI akuzon Muhamed Zeqirin për skenar
Editorial 79.915 vota, dështim apo sukses për Blerim Rekën, ASH-në e Lëvizjen Besa ?!