Isa Haziri - Triumfues Mister Kosova 2018
showbiz
Isa Haziri - Triumfues Mister Kosova 2018

Isa Haziri - Triumfues Mister Kosova 2018

TJ models agency vitin 2018 e filloi me këmbë të mbar duke realizuar me shumë suksesë spektaklin e bukurisë Miss & Mister Kosova 2018. Salla ishte e mbushur përplot njerëz dhe me disa këngëtar që ktijuan atmosferë. Si në çdo spektakël tjetër edhe këtu u ndan disa çmime kurse çmimi kryesor Mister Kosova 2018 i takoj modelit tashmë të njohur Isa Haziri. Modeli Haziri me sharrmin e tij bëri për vete jurin dhe publikun në sallë dhe kështu doli triumfues në këtë spektakël. I kontaktuar modeli në fjalë se si ndjehet tash pasi rrëmbej këtë titull ai u shpreh se " E gjithë suksesi im ka vetëm një emër TJ models agency dhe Trim Jakupi", pra Isa Haziri ndjehet shumë falemnderues me menaxhimin e këtij agjensioni.

© ZHURNAL 23.01.2018, 19:08 | T.E. | 3,441 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."