ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL

 

Showbiz
Isa Haziri - Triumfues Mister Kosova 2018

TJ models agency vitin 2018 e filloi me këmbë të mbar duke realizuar me shumë suksesë spektaklin e bukurisë Miss & Mister Kosova 2018. Salla ishte e mbushur përplot njerëz dhe me disa këngëtar që ktijuan atmosferë.

27140372_10214436902212062_950606993_o.jpg

TJ models agency vitin 2018 e filloi me këmbë të mbar duke realizuar me shumë suksesë spektaklin e bukurisë Miss & Mister Kosova 2018. Salla ishte e mbushur përplot njerëz dhe me disa këngëtar që ktijuan atmosferë. Si në çdo spektakël tjetër edhe këtu u ndan disa çmime kurse çmimi kryesor Mister Kosova 2018 i takoj modelit tashmë të njohur Isa Haziri. Modeli Haziri me sharrmin e tij bëri për vete jurin dhe publikun në sallë dhe kështu doli triumfues në këtë spektakël. I kontaktuar modeli në fjalë se si ndjehet tash pasi rrëmbej këtë titull ai u shpreh se " E gjithë suksesi im ka vetëm një emër TJ models agency dhe Trim Jakupi", pra Isa Haziri ndjehet shumë falemnderues me menaxhimin e këtij agjensioni.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 23.01.2018, 19:08  | T.E. | 2,043 i lexuar

 

 

 

Qeveria do të hap qendër informative për integrimet euroatlantike

Shkup, 16 tetor - Në seancën e sotme të Qeverisë, ministrat e pranuan informacionin mbi sigurimin e hapësirës afariste për hapjen e një Qendre Informative për Integrimet euroatlantike. Qëllimi është të sigurojë hapësirë për dialog aktiv dhe debat mbi integrimet euroatlantike.

“Projekti parashikon organizimin e ngjarjeve promovuese, debateve dhe aktiviteteve të tjera përmes të cilave qytetarët do t’i afrohen procesit të integrimeve euroatlantik dhe do të rrisin njohuritë e tyre për këtë”, thonë nga Qeveria.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.10.2018, 20:55  | T.E. | 8 i lexuar

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.