ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL

 

Showbiz
Seldi dhe Mimoza nisin pushimet përrallore

Çifti i shumëpëlqyer nga publiku shqiptarë, Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra, kanë nisur pushimet e tyre përrallore, shkruan Zeri.info. Dyshja kanë zgjedhur për destinacionë vendin me temperatura të larta, siç është Republikën Domenikane. Lajmin e ka bërë të ditur vetë

auto_aa1516715882.jpg

Çifti i shumëpëlqyer nga publiku shqiptarë, Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra, kanë nisur pushimet e tyre përrallore, shkruan Zeri.info.

 

Dyshja kanë zgjedhur për destinacionë vendin me temperatura të larta, siç është Republikën Domenikane.

 

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Seldi, përmes disa fotografive në Instastory, ku shihen se po i’a kalojnë shumë mirë në një vend të mrekullueshëm.

 

Kujtojmë që hiti i tyre i fundit ishte ‘Dashni’ duke arritë 13 milionë shikime në Youtube.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 23.01.2018, 16:10  | Z.H. | 2,051 i lexuar

 

 

 

Deri sa po zhvillohet debati, protestohet para Kuvendit

Shkup, 15 tetor - Një grup më i vogël i qytetarëve sot para Kuvendit të RM-së protestojnë kundër ndryshimit të Kushtetutës dhe të emrit të shtetit.

Të pranishmit me transparente "nuk ju votuam ta ndryshoni emrin, dorëheqje..." kërkojnë deputetët të mos i mbështesin ndryshimet e propozuara kushtetuese.

Komunikacioni para Kuvendit të Maqedonisë është i bllokuar, ndërsa protestuesit kanë vendosur tendë në rrugën para Parlamentit.

Para Kuvendit mund të vërehen edhe forca të shtuara policore.

Për momentin në Kuvendin e Maqedonisë në vijim është seanca në të cilën pikë e vetme e rendit të ditës është propozimi për qasjen drejt ndryshimit të Kushtetutës së Republikës së Maqedonisë.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 15.10.2018, 12:31  | Z.H. | 3 i lexuar

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.