« Analistët » Ligji për gjuhët, shqiptarët të jenë unikë në qëndrime
« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
"Patrioti" Muhamed Zekiri ka kohë për vendosjen e luleve në Qendrës Memoriale të KAÇK..
« Inside » Kosova e painteresuar, refuzimi i kërkesave për transfer të të burgosurve me prapavi ..
Bëhen bashkë burri i Teutës dhe i Tunës
teuta-krasniqi-tuna-sejdi.jpg

Bashkëshorti i aktores, Teuta Krasniqit, Adonisi dhe ai i këngëtares, Altuna Sejdiut, Patrisi shumë shpesh janë pjesë e mediave rozë. Kjo për faktin se bashkëshortet e tyre janë emra të njohur dhe shumë të dashur për publikun, andaj edhe përfshirja e tyre në media, nuk si të mos ndodhë. Por, Adonisi dhe Patrisi siç duket kanë marrëdhënie të mira me njëri- tjetrin, pasiqë në fotografinë e fundit të hedhur në Instastory dyshja shihen bashkë, shkruan rtv21.tv ”Na dit, kto dit”, ka shkruar Patris Berisha sipër fotografisë së postuar në Instagram, ku ata shihen të buzëqeshur. Ndryshe, Adonis Morina është i martuar me Teuta Krasniqi dhe ka një vajzë, ndërsa Patris Berisha është i martuar me Altuna Sejdiun dhe ka një djalë.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 23.01.2018, 16:05  | Z.H. | 1,654 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
Besa e Bilall Kasamit mban Kongresin e parë
« Foto » Shtetasi turk humb jetën në aksident në rrugën Tetovë-Gostivar
Maqedonia prej nesër nën borë
« Foto » Pandeli Majko në “konakun” e Lazim Destanit
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.