« Analistët » Ligji për gjuhët, shqiptarët të jenë unikë në qëndrime
« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
"Patrioti" Muhamed Zekiri ka kohë për vendosjen e luleve në Qendrës Memoriale të KAÇK..
« Inside » Kosova e painteresuar, refuzimi i kërkesave për transfer të të burgosurve me prapavi ..
Drake ka një mesazh për Rihannën
rrrrr-2.jpg

Edhe pse deklaroi disa kohë më parë se Rihanna ishte dashuria e jetës së tij, duket se çdo gjë ka marrë fund. Bëhet fjalë për çiftin më të famshëm Rihanna dhe reperin kanadez Drake, të cilët pak kohë më parë ishin në një lidhje së bashku, por që shumë shpejt përfundoi.

 

ÇIfti asnjëherë nuk i ka bërë me dije arsyet e ndarjes në media, por Drake duket se ka vendosur të flasë me anë të muzikës.

 

Reperi sapo ka publikuar dy këngë të reja, “God’s Plan” dhe “Diplomatic Immunity”, ku duket se do ti japë një mesazh të qartë ish të dashurës së tij, Rihhanës.

 

Në teksin e këngës God’s Plan’ bie në sy një pjesë ku Drake thotë: “Ajo më thotë: A më do? Unë i them: Pjesërisht! Unë dua vetëm mamin tim dhe shtratin, më vjen keq!”

 

Ende nuk dihet nëse këto vargje i kushtohen Rihannës, por sipas fansave të ish çiftit duket se po.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 23.01.2018, 15:50  | Z.H. | 296 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
Besa e Bilall Kasamit mban Kongresin e parë
« Foto » Shtetasi turk humb jetën në aksident në rrugën Tetovë-Gostivar
Maqedonia prej nesër nën borë
« Foto » Pandeli Majko në “konakun” e Lazim Destanit
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.