ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL

 

Showbiz
Martohet Enis Bytyqi (Foto)

Këngëtari i njohur kosovar Enis Bytyqi sot I ka dhënë fund beqarisë, shkruan Infokusi.com. Infokusi ka mësuar se Ensi dhe Rina sot kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë. Enisi tash e një kohë është I fejuar më Rinën por pavarësisht kësaj asnjëherë nuk ka dashur

20799474_2017184605168076_9075899102272086559_n-e1516715841257.jpg

Këngëtari i njohur kosovar Enis Bytyqi sot I ka dhënë fund beqarisë, shkruan Infokusi.com.

 

Infokusi ka mësuar se Ensi dhe Rina sot kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

 

Enisi tash e një kohë është I fejuar më Rinën por pavarësisht kësaj asnjëherë nuk ka dashur të flas rreth jetës së tij private.

 

Rina, tash bashkëshortja e Enisit ka qenë pjesë e disa klipëve të tij.

 

Më poshtë mund të shihni si është dukur Rina gjatë ceremonisë së kurorëzimit.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 23.01.2018, 15:40  | Z.H. | 4,496 i lexuar

 

 

 

A do të votojë ish ministrja e kulturës ndryshimet Kushtetuese!

Shkup, 16 tetor - Ish ministrja e kulturës Ganka Cvetanova i ka bërë thirrje publike ish-ministres së Kulturës dhe deputete nga VMRO DPMNE, Elizabeta Kançeska Milevska, duke e pyetur se a do të votojë për ndryshimet kushtetuese.

“Publikisht dhe pa mëdyshje pyes ish ministren nëse është e vendosur të votojë ndryshimet kushtetuese! Së paku ajo i ka borxh aq shumë kulturës së Maqedonisë të cilën e ka udhëhequr në 11 vitet e fundit!", ka shkruar nëpërmjet Twitterit, Cvetanova, njofton "Zhurnal".

Ndryshe, Kançeska Milevska nga foltorja u kërkoi krerëve politikë të ulen së bashku dhe përmes dialogut të arrijnë konsensus në vend që me forcë vendosin ndonjë Marrëveshje.

“Pas mbylljes debatit, ne nuk do të votojmë nëse menjëherë do të ndryshojë Kushtetuta, por ne do të vendosim nëse ne mund të bëjmë diçka për Marrëveshjen ose jo", tha deputetja nga VMRO- DPMNE, Elizabeta Kanceska Milevska seancën e sotme parlamentare për ndryshimet kushtetuese.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.10.2018, 21:14  | Z.H. | 8 i lexuar

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.