ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
Kronika
Zjarr në një shtëpi, në moment të fundit shpëtohet djaloshi i verbër
pozarrabotilnica 1.jpg

Strumicë, 23 janar  - Një djalosh i verbër është shpëtuar në moment të fundit pasi që në një shtëpi në Strumicë ishte shkaktuar zjarr, transmeton Zhurnal.

Zjarri ka kapluar shtëpinë dje rreth orës 16:00 me çka tërësisht është djegur kulmi i shtëpisë tre katëshe.

Nga Brigada e zjarrfikësve kanë intervenuar në vendngjarje me dy makina zjarrfikëse dhe deri në ora 17:00 zjarri ështu shuarr plotësisht.

Arsyet për zjarrin ende janë të panjohura.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 23.01.2018, 11:21  | Z.H. | 1,366 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<