« Analistët » Ligji për gjuhët, shqiptarët të jenë unikë në qëndrime
« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
"Patrioti" Muhamed Zekiri ka kohë për vendosjen e luleve në Qendrës Memoriale të KAÇK..
« Inside » Kosova e painteresuar, refuzimi i kërkesave për transfer të të burgosurve me prapavi ..
Publikohet fotografia e parë e Sanchezit me fanellë të Unitedit
page-1-780x439.jpg

Të hënën pritet edhe zyrtarizimi i Alexi Sanchezit te Manchester Unitedi.

Kjo konfirmohet sa do pak edhe me faktin se tashmë është publikuar edhe fotografia e parë e Alexi Sanchez me fanellë të Djajve të Kuq.

Imazhi është publikuar fillimisht në rrjetet sociale dhe është shpërndarë edhe nga gazetarë anglez, gjë që të bën të bindesh se është e vërtetë.

Sipas Sky Sport, kiliani tashmë ka përfunduar edhe testet mjekësore me sukses dhe të gjithë mezi po presin prezantimin zyrtar.

Sanchez me Topçinjtë këtë sezon ka shënuar shtatë gola dhe ka dhuruar tri asistime.

Ish-sulmuesi i Barcelonës dhe Udineses në fotografi shikohet se ka numrin 7, që në Old Traford është numër i respektuar, sepse në të kaluarën është bartur nga lojtar si: George Best, Bryan Robson, Erik Cantona, David Beckham dhe CristianoRonaldo.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 22.01.2018, 09:09  | Xh.I. | 1,227 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
Besa e Bilall Kasamit mban Kongresin e parë
« Foto » Shtetasi turk humb jetën në aksident në rrugën Tetovë-Gostivar
Maqedonia prej nesër nën borë
« Foto » Pandeli Majko në “konakun” e Lazim Destanit
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.