« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
"Patrioti" Muhamed Zekiri ka kohë për vendosjen e luleve në Qendrës Memoriale të KAÇK..
« Inside » Kosova e painteresuar, refuzimi i kërkesave për transfer të të burgosurve me prapavi ..
Institucionet përgënjeshtrojnë Valmir Azirin dhe Ministrinë e Kulturës
Kim Kardashian mori dhuratë nga ky shqiptar pasi u bë nënë për herë të tretë
kk_1.jpg

Kim Kardashian dhe Kanye West janë bërë prindër për herë të tretë nga një nënë surrogate dhe të gjithë ishin kuriozë të dinë emrin e vogëlushës që iu shtua familjes Kardashian. Pas shumë aludimesh më në fund Kim dhe Kanye West zbuluan se vogëlushja do të quhet Chicago.

 

Menjëherë pasi lajmi mori dhenë, Kim postoi në instastory dhuratat që mori nga familjarët e saj. E duke qenë se ai është një ndër njerëzit më të afërt të familjes, nuk mund të mos i bënte një dhuratë yllit botëror. 

Bëhet fjalë për grimierin e Kim, shqiptarin Mario i cili i ka dhuruar asaj një buqetë të madhe me lule të bukura dhe këtë e ka zbuluar bashkëshortja e Kanye West në instastory. /albeu.com/

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 22.01.2018, 10:10  | Z.H. | 9,148 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
Besa e Bilall Kasamit mban Kongresin e parë
« Foto » Shtetasi turk humb jetën në aksident në rrugën Tetovë-Gostivar
Maqedonia prej nesër nën borë
« Zhurnal mëson » Nesër takohen Thaçi dhe Gashi, ja tema e bisedimeve!?
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.