30 vjetori i karierës së Elita 5, përmes një koncerti plot magji
kulture
30 vjetori i karierës së Elita 5, përmes një koncerti plot magji

30 vjetori i karierës së Elita 5, përmes një koncerti plot magji

Shkup, 27 dhjetor – Sonte përmes një koncerti plot magji dhe një repertoari të mahnitshëm grupi legjendar Elita 5 ka festuar 30 vjetorin e karierës së tyre.

Në sallën e koncertit në Shkup të pranishëm janë deputet e ish ministra, kryetar komunash e sekretar shtetërorë si dhe biznesmeni Enver Maliqi.

Me këtë koncert, grupi tetovar po tregon se është ende i pazëvendësueshëm.

© ZHURNAL 27.12.2018, 21:33 | T.E. | 2,640 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."