ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
« Analizë » Fondet e BE-së për Maqedoninë, një histori papërgjegjshmërie
« INSIDE » Parkingjet - Komunikacioni akoma mbetet hall i madh i qytetarëve

 

Lajme nga Kosova
Komuna e Skenderajt njëra ndër komunat përfituese të fushave ndihmëse
26815352_262493110954014_1843754488826721432_n.jpg

Kryetari i Komunës së Skenderajt, z. Bekim Jashari, sot mori pjesë në një takim me Ministrin e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, z. Kujtim Gashi, si dhe Kryetarin e Federatës së Futbollit të Kosovës , z. Fadil Vokrri, takimi ishte i organizuar për të gjithë krerët e komunave të qyteteve, në të cilat klubet e tyre janë në Superligën e Kosovës në futboll.

Në kuadër të ndërtimit të 12 fushave ndihmëse të cilat do të ndërtohen në këto qytete, është edhe Komuna e Skenderajt.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 22.01.2018, 23:43  | T.E. | 4,621 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<