ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
« INSIDE » Parkingjet - Komunikacioni akoma mbetet hall i madh i qytetarëve
LSDM pro një njësie zgjedhore, BDI kundër

 

Showbiz
Mbajeni frymën, “Katilja” publikon foto super të nxehta në Instagram
ll-702x459.jpg

Valbona Bajraktari vazhdon të publikoi foto të nxehta në rrjetet sociale

Modelja nga Peja, e njohur edhe ndryshe si “Katilja” së fundmi ka postuar dy foto jashtëzakonisht seksi në “instastory”, shkruan Albaninenshwobiz.com

Në këto foto modelja ka të veshur një fustan i cili ia qet në pah linjat super të tonifikuara.

Në njërën nga fotot zeshkanja atraktive ka lënë edhe një mesazh.

“Njerëzit me qellime të mira, bëjnë premtime. Njerëzit me karakter te mirë i mbajnë ato” ka shkruar Valbona.

Kujtojmë që së fundmi Valbona Bajraktari pikërisht për Albanienshowbiz i ka mohur të gjitha shkrimet të cilat e lidhnin me reperin Majk.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 22.01.2018, 23:15  | T.E. | 10,284 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<