Shpërthen bojleri në një kopsht fëmijësh në Kavadar
kronika
Shpërthen bojleri në një kopsht fëmijësh në Kavadar

Shpërthen bojleri në një kopsht fëmijësh në Kavadar

Kavadar, 2 dhjetor - Një bojler ka shpërthyer mbrëmë në një kopsht fëmijësh në Kavadar natën e kaluar. Fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar.

Njësia rajonale e zjarrfikësve njoftoi se kishte gjetur tym dhe mbetjet e pllakave të thyera.

Zjarrfikësit kanë deklaruar se lajmërimi me kohë ka bërë që të shmanget dëmet.

© ZHURNAL 02.12.2018, 16:17 | T.E. | 2,511 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."