Janë zhdukur dy adoleshentë dhe një 25 vjeçar nga Shkupi
kronika
Janë zhdukur dy adoleshentë dhe një 25 vjeçar nga Shkupi

Janë zhdukur dy adoleshentë dhe një 25 vjeçar nga Shkupi

Shkup, 22 Janar - Tre qytetarë nga Shkupi, nga të cilët dy adoleshentë janë zhdukur gjatë dy ditëve të fundit, transmeton Zhurnal.

 

Një 50 vjeçar nga fshati “Jurumleri” nga Shkupi, ka denoncuar se më 20 Janar nga shtëpia është larguar djali i tij 25 vjeçar.

Gjithashtu edhe një 21 vjeçar dje ka denoncuar se motra e tij 12 vjeçare është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Mbrëmë N.J (37) nga Shkupi njejtë ka denoncuar se djali i saj 15 vjeçar ka dalur nga shtëpia dhe më nuk është kthyer.

 

 

© ZHURNAL 22.01.2018, 13:28 | I.XH | 2,759 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."