Shyhrete Behluli kur ishte nuse në katund
Shyhrete Behluli kur ishte nuse në katund
showbiz
showbiz
Shyhrete Behluli kur ishte nuse në katund
Shyhrete Behluli kur ishte nuse në katund

Shyhrete Behluli kur ishte nuse në katund

Shyhretja u dashurua, fejua e martua e re, por asgjë nuk i mbeti prapa. Martesa nuk e penalizoj karrierën e saj në muzikë, pasi edhe pas martese, këngëtarja ia doli suksesshëm në profesion, madje u bë edhe më e famshme e më aktive.Luli, bashkëshorti i saj ishte dhe mbetet mbështetësi kryesor i karrierës së Shyhretes. Edhe vetë këngëtarja e ka thënë disa herë këtë gjë, duke treguar se me Lulin është kudo bashkë dhe se ai e përkrah maksimalisht. Shyhretja ishte nuse e bukur, shumë e dashur nga vjehrra.

Për raportin e saj të shëndosh me vjehrrën, ka folur disa herë vetë këngëtarja, duke shtuar se ajo ia ka dëgjuar qejfet vjehrrës së saj, shkruan “Kosovarja”.Shyhretja dukej kështu në kohën kur ende konsiderohej nuse, ndonëse i kishte fëmijët e lindur.

© ZHURNAL 22.01.2018, 12:25 | Z.H. | 10,419 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Shyhrete Behluli kur ishte nuse në katund

Shyhretja u dashurua, fejua e martua e re, por asgjë nuk i mbeti prapa. Martesa nuk e penalizoj karrierën e saj në muzikë, pasi edhe pas martese, këngëtarja ia doli suksesshëm në profesion, madje u bë edhe më e famshme e më aktive.Luli, bashkëshorti i saj ishte dhe mbetet mbështetësi kryesor i karrierës së Shyhretes. Edhe vetë këngëtarja e ka thënë disa herë këtë gjë, duke treguar se me Lulin është kudo bashkë dhe se ai e përkrah maksimalisht. Shyhretja ishte nuse e bukur, shumë e dashur nga vjehrra.

Për raportin e saj të shëndosh me vjehrrën, ka folur disa herë vetë këngëtarja, duke shtuar se ajo ia ka dëgjuar qejfet vjehrrës së saj, shkruan “Kosovarja”.Shyhretja dukej kështu në kohën kur ende konsiderohej nuse, ndonëse i kishte fëmijët e lindur.

© ZHURNAL 22.01.2018, 12:25 | Z.H. | 10,419 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."