Studentët e Fakultetit të Shkencave Bujqësore dhe Ushqimit nga Universiteti "Shën.Kirili dhe Metodi"-Shkup në vizit te "Uka Komerc"
ekonomi
Studentët e Fakultetit të Shkencave Bujqësore dhe Ushqimit nga Universiteti "Shën.Kirili dhe Metodi"-Shkup në vizit te "Uka Komerc"

Studentët e Fakultetit të Shkencave Bujqësore dhe Ushqimit nga Universiteti "Shën.Kirili dhe Metodi"-Shkup në vizit te "Uka Komerc"

Shkup, 19 dhjetor - Një grup studentësh nga Fakulteti i Shkencave Bujqësore dhe Ushqimit pranë Universitetot "Shën. Kirili dhe Metodi" të Shkupit, kanë vizituar fabrikën për përpunimin dhe produkteve të mishit "Uka - Komerc" e cila gjendet në Komunën e Sarajt. 

"Studentët nga Fakulteti i Shekncave Bujqësore dhe Ushqimit pranë Universitetit "Shën. Kirili dhe Metodi"-Shkup sot ishin në vizitë në fabrikën tonë për të parë dhe njoftuar nga afër me punën dhe sukesin e kompanisë tonë", thuhet në njoftimin e "Uka Komerc"-it.

© ZHURNAL 19.12.2018, 15:24 | D.J. | 2,596 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."