ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
« Analizë » Fondet e BE-së për Maqedoninë, një histori papërgjegjshmërie
« INSIDE » Parkingjet - Komunikacioni akoma mbetet hall i madh i qytetarëve

 

Bota
Asad dënon sulmin e Turqisë kundër kurdëve
asad.jpg

Presidenti Bashar al Asad ka dënuar “agresionin brutal” të Turqisë kundër enklavës kurde në Afrin të Sirisë, duke theksua se aksioni ushtarak është pjesë e mbështetjes së Ankarasë ndaj “terroristëve”.

Agjencia e shtypit kurde “Hawar News” dhe Organizata siriane e të Drejtave të Njeriut, kanë denoncuar se gjatë sulmeve ajrore janë vrarë të paktën shtatë civilë.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 21.01.2018, 22:03  | T.E. | 2,081 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<